Orionvenlo

Recreatieve atletiekvereniging

Vanaf 2004 worden de beste marathonprestaties van Orionleden in onderstaand klassement opgenomen. Heb je een marathon gelopen, geef dan je gelopen tijd aan ons door: website@orionvenlo.nl Jouw beste prestatie wordt in onderstaande eregalerij vermeld.

Naam Tijd   Plaats Jaar  
Rob Linders 2:42 uur Amsterdam 2016  
Thijs Gipmans 2:43 uur Rotterdam 2009

 

 
Dimitri Peulen  2:48
uur Düsseldorf 2015
Pascal Lücker 2:49 uur Düsseldorf 2016
John Janssen 2:54 uur Rotterdam 2008
Ton van Buren 2:54 uur Berlijn 2005
Henk Timmermans 2:57 uur Eindhoven 2004
Marcel Gubbels 2:59 uur Rotterdam 2006
John Lokkart 3:02 uur Leiden 2005
Ves Verhaegh 3:03 uur Berlijn 2011
Hugo Nijssen 3:06 uur Eindhoven 2015
Fabiaan Hendricks 3:07 uur Rotterdam 2016
Maris Jacobs 3:08 uur Burgh-Haamstede 2012
Raymond van Benthum 3:08 uur Weiltal 2014
Twan Haenen 3:10 uur Amsterdam 2016
Milou Gorissen 3:16 uur Rotterdam 2016
Peter van den Beuken 3:17 uur Berlijn 2012
Huub Brueren 3:18 uur Berlijn 2005
Rob Adang 3:19 uur Berlijn 2005
Jack Boots 3:22 uur Düsseldorf 2016
Gertie Beurskens 3:22 uur Amsterdam 2016
Bert Muris 3:24 uur Berlijn 2005
Nico van Knippenberg 3:26 uur Londen 2006
Jacquie Gough 3:26 uur Rotterdam 2014
Jan Oehlen 3:26 uur Düsseldorf 2016
Henk ten Have 3:27 uur Berlijn 2005
Bas Basten 3:27 uur Düsseldorf 2015
Leon Bartels 3:27 uur Berlijn 2015
Leon Geeraets 3:27 uur Enschedé 2016
Freek Kusters 3:29 uur Amsterdam 2009
Frank Houben 3:30 uur Wenen/Enschedé 2007/2011
Johan v.d.Eertwegh 3:30 uur Visé (B) 2014
Bob Hazenbosch 3:31 uur Berlijn 2005
Peter Hertsig 3:33 uur Amsterdam 2008
Danny Didden 3:33 uur Köln 2013
Jones Ewalds 3:33 uur Rotterdam 2015
Michiel Fransman 3:33 uur Rotterdam 2015
Karin Gielen 3:33 uur Düsseldorf 2015
Henk Thijssen 3:33 uur Düsseldorf 2015
Wim Boonhof 3:36 uur Visé-Maastricht-Visé 2004
Ralph Knops 3:36 uur Köln 2009
Winni van den Berg 3:36 uur Düsseldorf 2010
Herman Lemmen 3:38 uur Milaan 2011
Henny Langerak 3:38 uur Düsseldorf 2013
Jan Hermkes 3:38 uur Zoutelande 2015
Nicole Braem 3:38 uur Berlijn 2015
Ralph Braem 3:38 uur Berlijn 2015
Stefan Fransen 3:39 uur Amsterdam 2006
Hans Franssen 3:39 uur Wenen 2007
Saskia Thijssen 3:39 uur Düsseldorf 2015
Jeanette Hendrikx 3:40 uur Burgh-Haamstede 2012
Hans Janssen 3:41 uur Barcelona 2004
Olav Bongarts 3:41 uur Amsterdam 2006
Louis Schouren 3:41 uur Edinburgh 2009
Joke Hendrikx 3:41 uur Edinburgh 2009
Jos Berben 3:41 uur Düsseldorf 2010
Martijn van Beek 3:41 uur Meerssen 2011
Nancy Wisotzki
3:41 uur Rotterdam 2014
Rogier Nijs 3:42 uur Düsseldorf 2013
Jelle van den Broeke 3:42 uur Düsseldorf 2015
Rinie Ebisch 3:43 uur Berlijn 2012
Mat Laugs 3:43 uur Rotterdam 2014
Regina Crienen-Ebus 3:43 uur Rotterdam 2014
Jos Wijnhoven 3:43 uur Rotterdam 2014
Kelly Huijs 3:43 uur Eindhoven 2016
Paul op de Laak 3:44 uur Wenen 2007
Danny Boskemper 3:44 uur Rotterdam 2013
Annie Wilmer v.d.Hombergh 3:44 uur New York 2013
Aukje Steijvers 3:45 uur Rotterdam 2016
Jasper Peeters 3:46 uur Rotterdam 2014
Sjang Titulaer 3:47 uur Düsseldorf 2010
Nan Olders 3:47 uur Düsseldorf 2013
Jac Saris 3:47 uur Rotterdam 2014
Jos Wilmer 3:49 uur Berlijn 2005
Herman Derix 3:49 uur Edinburgh 2009
Lucien Piket 3:49 uur Rotterdam 2014
Eric Dorpmanns 3:50 uur Düsseldorf 2013
Arthur Willems 3:50 uur Rotterdam 2014
Werner Schins 3:51 uur Berlijn 2008
Ad Roest 3:51 uur Dublin 2006
Monique Hofmans 3:51 uur Rotterdam 2014
Patrik Baert 3:51 uur Düsseldorf 2015
Loek van de Liefvoort 3:52 uur Wenen 2007
Rob Agterberg 3:52 uur Amsterdam 2010
Hans Hoeben 3:52 uur Rotterdam 2011
Ton van den Broeke 3:52 uur Düsseldorf 2015
Kaj Vos 3:52 uur Düsseldorf 2015
Hennie van den Brand 3:53 uur Berlijn 2005
Richard van Heeckeren 3:53 uur Berlijn 2005
Hupie Huijs 3:53 uur Dublin 2006
Gé Vermeulen 3:53 uur Eindhoven 2014
Martin Gorissen 3:54 uur Wenen 2007
Sjaak Leenders 3:54 uur Rotterdam 2014
Martijn Donselaar 3:54 uur Köln 2015
Ton van Bergen 3:55 uur Düsseldorf 2013
Henk Geenen 3:56 uur Berlijn 2005
Marc Leenen 3:56 uur Berlijn 2005  
Marjo van den Essen 3:56 uur Etten-Leur 2011  
Natascha de Groot 3:56 uur Rotterdam 2012  
Peter Caris 3:56 uur Rotterdam 2014  
Frank Janssen 3:57 uur Rotterdam 2004  
Frans van Eil 3:57 uur Rotterdam 2006  
Coert Langen 3:57 uur Rotterdam 2006  
Hans Kriegers 3:57 uur Düsseldorf 2010  
Lei Stemkens 3:57 uur Rotterdam 2014  
Wil Smedts 3:57 uur Rotterdam 2014  
Paul Hekkens 3:58 uur Wenen 2007  
Frank Reinders 3:58 uur Düsseldorf 2015  
Frans Coolen 3:59 uur Rotterdam 2014  
Giel Smedts 3:59 uur Rotterdam 2014  
Peter Kegel 4:00 uur Berlijn 2005  
Hans Custers 4:01 uur Rotterdam 2014  
Carla Gubbels 4:02 uur Zoutelande 2015  
Iris Simons 4:03 uur Rotterdam 2014  
John Lamberts 4:03 uur Köln 2015  
Kristel Schreurs 4:03 uur Rotterdam 2016  
Jack Opheij 4:05 uur Amsterdam 2012  
Huub de Bruin 4:05 uur Amsterdam 2014  
Sandra Rebel 4:06 uur Amsterdam 2006  
Jan Tijssen 4:07 uur Berlijn 2005  
Bart Daemen 4:07 uur Berlijn 2012  
René van Ewijk 4:08 uur Wenen 2007  
Theo Lichteveld 4:09 uur Utrecht 2017  
Marij Manders 4:09 uur Rotterdam 2014  
Harold Kegel 4:10 uur Düsseldorf 2013  
Ron de Winden 4:12 uur Berlijn 2005  
Patty Vos-Frencken 4:12 uur Düsseldorf 2016  
Jos Bloo 4:14 uur Berlijn 2005  
José Lenders 4:15 uur Burgh-Haamstede 2012  
René Camps 4:16 uur Wenen 2007  
Wilbert Tacken 4:17 uur Keulen 2011  
Remie Huijs 4:18 uur Berlijn 2005  
Frans van de Laar 4:18 uur Dublin 2006  
Pieter Hattu 4:18 uur Berlijn 2012  
Carien Rutten-Ummenthun 4:18 uur Amsterdam 2015  
Anouk Smith 4:20 uur Amsterdam 2015  
Berno Driessen 4:21 uur Rotterdam 2006  
Maurice Wekx 4:22 uur Berlijn 2005  
Bert Heschel 4:22 uur New York 2006  
Xander Wassen 4:22 uur Berlijn 2012  
Luc Schouwenberg 4:22 uur New York 2016  
John Smith 4:23 uur Wenen 2007  
Mara van Appeldorn 4:23 uur Düsseldorf 2015  
Robert Hahury 4:23 uur Düsseldorf 2015  
Ids van der Meulen Bosma 4:24 uur Wenen 2007  
Geert van Roij 4:24 uur Eindhoven 2016  
Antoon Hendrikx 4:28 uur Rotterdam 2006  
Joey Joosten 4:28 uur Milaan 2011  
Ronald Kerpen 4:29 uur Düsseldorf 2010  
Marty Verwoert 4:29 uur Berlijn 2012  
Tim Spee 4:29 uur Enschedé 2014  
Eric Simons 4:30 uur Antwerpen 2016  
Gertie Steendam 4:31 uur Rotterdam 2014  
John Boeve 4:31 uur Rotterdam 2014  
Jan Luitjens 4:32 uur Berlijn 2005  
Pauline Houtackers 4:33 uur Edinburgh/Milaan 2009/2011  
Hans Soentjens 4:34 uur Amsterdam 2006  
Patries Maaskant 4:34 uur Spijkenisse 2014  
André Benders 4:36 uur Rotterdam 2011  
Mandy Dobelman 4:36 uur Rotterdam 2011  
Hadje Lenders 4:38 uur Berlijn 2005  
Rosalie van den Heuvel 4:40 uur Rotterdam 2014  
Erik Schnock 4:42 uur Berlijn 2005  
Hans Verhaag 4:42 uur Zoutelande 2015  
Paul Thijssen 4:45 uur Rotterdam 2014  
Jan Delissen 4:45 uur Rotterdam 2014  
Jan Gubbels 4:45 uur Rotterdam 2014  
Wies Kegel 4:45 uur New York 2014  
Jos van Ewijk 4:47 uur Berlijn 2005  
Frans Hendrix 4:48 uur Berlijn 2012  
Edwin Smith 4:49 uur Wenen 2007  
Regien Saris 4:50 uur Rotterdam 2014  
Jolanda Haan 4:51 uur New York 2015  
Paul Bax 4:54 uur New York 2014  
Marga Janssen 4:56 uur Berlijn 2005  
Jack Daniëls 4:56 uur Nijmegen-Arnhem 2008  
Marijke Koning 4:58 uur Berlijn 2005  
Jos Janssen 5:02 uur Berlijn 2005  
Carry Driessen 5:04 uur Berlijn 2005  
Vivian Muris 5:04 uur Berlijn 2005  
Mieke Renkens 5:04 uur Berlijn 2005  
Saskia Duckers 5:04 uur Berlijn 2005  
Ingrid Keder 5:07 uur Berlijn 2005  
Inge Vogels 5:07 uur Berlijn 2005  
Mattie Peeters 5:07 uur Berlijn 2005  
Karel Küsters 5:41 uur Davos 2012  
Christiaan van Liempt 5:47 uur Berlijn 2005  

 

Terug


 

Orion wordt gesponsord door