Orionvenlo

Recreatieve atletiekvereniging

finish  

Hier kunnen wedstrijduitslagen van Orionleden worden geplaatst. Mail deze naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Zie ook de toelichting.

 

  

 

 

26-12-2010 Kasteelloop Horst

Frank Rayer   18.59   4,8km   2
Anita Schouren   25.04   4,8km   3
Annie Wilmer   25.30   4,8km    
Peter Hertsig   43.31   9,6km    
Jannie van Denzen   44.00   9,6km    
Theo Lichteveld   44.22   9,6km    
Jacquie Gough   44.26   9,6km   3
Herman Lemmen   44.33   9,6km    
Rogier Nijs   44.56   9,6km    
Danny Boskemper   45.55   9,6km    
Jos Wilmer   47.45   9,6km    
Joke Hendrikx   48.30   9,6km    
Marjo v. d. Essen   49.15   9,6km    
Paul op de Laak   50.50   9,6km    
Guido Ernst   52.46   9,6km    

28-11-2010 Velden Contour Run

Paul Coolegem 21:03   M-50   6km   3
Huub Brueren 21:20   M50+   6km   1
Paul Bax 22:30   M-50   6km   5
Marcel Knapen 22:45   M-50   6km   6
Jan Hermkes 23:07   M-50   6km   8
Hans Franssen 24:19   M-50   6km   11
Theo Lichteveld 24:36   M50+   6km   7
John Montulet 24:45   M-50   6km   13
Herman Lemmen 25:02   M50+   6km   9
Cock van Wegen 25:06   M50+   6km   10
Wim Greijn 25:22   M50+   6km   11
Danny Boskemper 25:29   M-50   6km   16
Paul op de Laak 26:02   M50+   6km   13
Louis Schouren 26:18   M-50   6km   19
Jos Wilmer 27:10   M50+   6km   15
Bart Denessen 28:19   M-50   6km   27
Frans Hendrix 28:54   M-50   6km   29
Joey Joosten 29:38   M50+   6km   22
Petra Leijsten 29:56   V-50   6km   7
Paul Jansen 29:57   M-50   6km   34
Maurice Wekx 30:08   M-50   6km   35
Pauline Houtackers 30:30   V-50   6km   8
Karin Montulet 31:52   V-50   6km   11
Kaj Vos 33:04   M-40   6km   33
Ria Joppen 33:42   V50+   6km   6
Sjraar Collin 34:02   M50+   6km   39
Lonneke Noldus 34:17   V-40   6km   28
Anneke van Horick 35:05   V-50   6km   26
Andrea Frencken 36:22   V-50   6km   37
Karin Creemers-Joosten 37:35   V-50   6km   43
               
Ron Koster 42:43   M-40   12km   4
Marcel Gubbels 42:55   M-40   12km   5
Dimitri Peulen 43:16   M-40   12km   6
John Janssen 43:39   M50+   12km   1
Frank Rayer 45:18   M-50   12km   4
Erik Schoenmakers 47:23   M-50   12km   6
Ton van Buren 47:24   M-50   12km   7
Guido Grossfeldt 47:29   M-40   12km   10
Ves Verhaegh 48:17   M50+   12km   3
Michel Kessels 49:30   M50+   12km   5
Jan Oehlen 49:43   M50+   12km   6
Frank Houben 51:04   M-50   12km   15
Richard van Heeckeren 51:27   M-50   12km   16
Jac Saris 51:34   M-50   12km   17
Nicole Traa 52:02   V-50   12km   1
Eric Dorpmanns 52:07   M-40   12km   21
Rogier Nijs 52:43   M-50   12km   20
Henny Langerak 53:21   M50+   12km   10
Sjaak Verstappen 54:34   M-50   12km   25
Rob Agterberg 54:56   M-50   12km   27
Sjaak Gommans 55:17   M50+   12km   14
Ton van Bergen 56:24   M-50   12km   32
Bob Hazenbosch 58:05   M50+   12km   24
Natascha de Groot 58:30   V-40   12km   4
Harrie Brattinga 59:08   M50+   12km   27
Remie Huijs
59:46
  M-50   12km   45
Bert Creemers
59:51
  M50+   12km   33
Jan Gubbels 1:00:45   M-50   12km   49
Jack Daniëls 1:01:43   M50+   12km   37
Roelie Nolet 1:01:58   V-50   12km   8
Mandy Dobelman 1:02:20   V-40   12km   8
Roger Cartigny 1:03:48   M-50   12km   56
Marty Verwoert 1:05:58   M-50   12km   59
Joep Holla 1:06:56   M-40   12km   43

 

21-11-2010 Nijmegen Zevenheuvelenloop, nettotijd, plaats in categorie, plaats overall

Ron Koster   Mannen t/m 34 jr   0:52:24   63 97
Paul Coolegem   Mannen 40 - 44 jr   0:55:39   35 241
Leon van den Hombergh   Mannen 40 - 44 jr   0:58:34   82 510
Bart Peeters   Mannen t/m 34 jr   0:59:20   292 643
Marcel Knapen   Mannen 45 - 49 jr   1:00:44   122 897
Guido Grossfeldt   Mannen 35 - 39 jr   1:01:08   135 968
Erik Schoenmakers   Mannen 40 - 44 jr   1:02:25   219 1263
Ves Verhaegh   Mannen 50 - 54 jr   1:02:34   90 1307
Jan Oehlen   Mannen 50 - 54 jr   1:03:23   116 1520
Jannie van Denzen   Mannen t/m 34 jr   1:06:58   1078 2945
Eric Dorpmanns   Mannen 35 - 39 jr   1:08:04   457 3548
Jac Saris   Mannen 45 - 49 jr   1:08:25   563 3770
Danny Boskemper   Mannen 40 - 44 jr   1:08:34   687 3860
Rogier Nijs   Mannen 45 - 49 jr   1:08:47   606 4000
Xander Wassen   Mannen 35 - 39 jr   1:09:12   553 4293
Jack Boots   Mannen 40 - 44 jr   1:09:31   799 4493
Marc Derkse   Mannen 50 - 54 jr   1:09:35   427 4551
Henny Langerak   Mannen 55 - 59 jr   1:10:18   213 5039
Sjaak Gommans   Mannen 50 - 54 jr   1:11:28   557 5809
Rob Agterberg   Mannen 40 - 44 jr   1:12:50   1186 6853
Cees van Zitteren   Mannen 50 - 54 jr   1:13:34   746 7478
Mat Laugs   Mannen 50 - 54 jr   1:14:30   849 8327
Lei Stemkens   Mannen 50 - 54 jr   1:14:36   860 8406
Ton van Bergen   Mannen 40 - 44 jr   1:14:47   1449 8576
René Camps   Mannen 40 - 44 jr   1:15:45   1575 9409
Harrie Brattinga   Mannen 50 - 54 jr   1:17:53   1171 11215
Rene Schapers   Mannen 60 - 64 jr   1:18:52   298 12041
Liesbeth Brünken   Vrouwen 40 - 44 jr   1:19:27   275 12538
Moon Schapers   Vrouwen 60 - 64 jr   1:19:30   17 12584
Jacqueline Timmermans   Vrouwen 45 - 49 jr   1:20:31   239 13487
Hans Kriegers   Mannen 40 - 44 jr   1:20:32   2139 13497
Jean Moens   Mannen 50 - 54 jr   1:20:34   1438 13536
Josine van Loon   Vrouwen 40 - 44 jr   1:21:15   371 14120
Roger Cartigny   Mannen 40 - 44 jr   1:22:09   2304 14864
Felice Klaren   Vrouwen 50 - 54 jr   1:22:23   193 15050
Frans Hendrix   Mannen 45 - 49 jr   1:23:15   2261 15711
Jack Daniëls   Mannen 55 - 59 jr   1:24:41   1043 16839
Linda Janssen   Vrouwen t/m 34 jr   1:25:00   1103 17110
Jolanda Haan   Vrouwen t/m 34 jr   1:25:08   1117 17222
Guido Ernst   Mannen 35 - 39 jr   1:26:29   1923 18193
John Smith   Mannen 50 - 54 jr   1:28:43   2073 19728
Janneke Laumans   Vrouwen t/m 34 jr   1:29:20   1488 20095
Elvi Ketelings   Vrouwen 45 - 49 jr   1:29:20   678 20098
Anita van Osch   Vrouwen 45 - 49 jr   1:29:31   688 20203
Gertie Steendam   Vrouwen 45 - 49 jr   1:30:23   745 20683
Rosalie van den Heuvel   Vrouwen 45 - 49 jr   1:31:02   774 21002
Ria Joppen   Vrouwen 50 - 54 jr   1:34:49   584 22435
Gerard Hirdes   Mannen 55 - 59 jr   1:35:02   1421 22486
Monique Alberts-Haagmans   Vrouwen 50 - 54 jr   1:36:35   618 22883
Monique Schreuder   Vrouwen 40 - 44 jr   1:40:39   1176 23664

14-11-2010 Battice (B) Les 4 cimes, 33 km

 
Jan Hermkes 2h53m28s   260 Battice
Frank Houben 3h02m00s   379
Herman Lemmen 3h02m57s   390
Leon Geeraets 3h07m40s   456
Marjo van den Essen 3h08m20s   468  
Louis Schouren 3h09m54s   483  
Nan Olders 3h15m19s   538  
Joke Hendrikx 3h21m04s   601  
Jos Wilmer 3h22m13s   611  
Richard van Heeckeren 3h28m26s   660  
Theo Lichteveld 3h31m22s   671  
Wim Boonhof 3h42m50s   718  

30-10-2010 Venlo4Life Night Run estafette

Suzanne Brandsma & Jan Hermkes   46.59     10km Gemengd   Gouden_medaille_1
Danny Boskemper & Henny Langerak   1.34.11     20km Heren   10e

 

 

 

 

24-10-2010 Venlo-Blerick Gebr. van de Laar Bridge to Bridge Run

Paul Coolegem 17:54 5km MVET1 1   Gouden_medaille_1 logo_gebr_vd_laar
Johan van den Eertwegh 18:19 5km MVET1 4    
Hugo Nijssen 18:59 5km MVET1 6    
Leon van den Hombergh 19:08 5km MVET1 8    
Martin Verbeek 19:15 5km MVET1 10    
Theo Lichteveld 21:13 5km MVET2 5    
Cock van Wegen 21:17 5km MVET2 6    
Bob Hazenbosch 21:24 5km MVET2 8    
Richard van Heeckeren 21:27 5km MVET1 14    
Henk Timmermans 21:41 5km MVET1 15    
Marc Derkse 21:52 5km MVET2 10    
Wim Greijn 22:07 5km MVET2 11      
Bert Muris 22:15 5km MVET2 12      
Nan Olders 22:34 5km MVET2 14      
Miranda Wienhoven 22:56 5km VVET1 2   Zilveren_medaille  
Sjaak Gommans 23:06 5km MVET2 17      
Frans Hendrix 25:04 5km MVET1 27      
Petra Leijsten 25:27 5km VVET1 5      
Paul Jansen 25:52 5km MVET1 33      
Jolanda Haan 25:54 5km VSEN 11      
Tamara Driessen 27:32 5km VSEN 21      
Maurice Delsing 27:34 5km MVET1 48      
Gert Zondag 27:54 5km MVET2 38      
John Janssen 28:37 5km MVET1 56      
Gwen van Rosmalen 29:34 5km VSEN 44      
Marty Verwoert 29:35 5km MVET1 67      
Regien Saris 30:22 5km VVET1 30      
Andrea Frencken 30:41 5km VVET1 36      
Angelique Breuers 30:49 5km VVET1 38      
Ine Peeters 31:20 5km VVET1 41      
Angela Kessels 31:53 5km VVET1 48      
Nettie Scherjon 31:59 5km VVET2 15      
Marloes Teeuwen 32:50 5km VSEN 91      
Lilia Driessen 33:35 5km VVET1 59      
               
Ron Koster 36:37 10km MSEN 3   Bronzen_medaille_3  
Paul Coolegem 37:57 10km MVET1 1   Gouden_medaille_1  
Dimitri Peulen 38:02 10km MSEN 5      
Marc Scheepers 38:10 10km MSEN 6      
Huub Brueren 38:36 10km MVET2 1   Gouden_medaille_1  
Bart Peeters 38:44 10km MSEN 8      
Marc Schoenmakers 39:38 10km MVET1 6      
Marcel Knapen 40:40 10km MVET1 9      
Guido Grossfeldt 41:09 10km MSEN 12      
Marcel Gubbels 41:27 10km MSEN 14      
Jan Hermkes 41:50 10km MVET1 11      
Jan Oehlen 42:17 10km MVET2 7      
Erik Schoenmakers 42:41 10km MVET1 15      
Michel Kessels 43:04 10km MVET2 10      
Xander Wassen 43:30 10km MSEN 25      
Peter Hertsig 44:08 10km MVET2 13      
Twan Haenen 44:16 10km MSEN 31      
Jac Saris 44:16 10km MVET1 23      
Frank Houben 44:19 10km MVET1 24      
Nicole Traa 44:33 10km VVET1 1   Gouden_medaille_1  
Henk ten Have 44:55 10km MVET2 15      
Jannie van Denzen 45:05 10km MSEN 40      
Rogier Nijs 45:11 10km MVET1 30      
Cor Sparidaans 45:15 10km MVET1 32      
Henny Langerak 45:18 10km MVET2 16      
Danny Boskemper 45:37 10km MVET1 39      
Joost van Doorn 45:45 10km MVET1 40      
Hanneke Dijkman 45:53 10km VSEN 5      
Karin Gielen 45:58 10km VSEN 6      
Jack Boots 46:03 10km MVET1 43      
Sjaak Verstappen 46:22 10km MVET1 47      
Mark Upperman 46:50 10km MVET1 52      
Paul op de Laak 46:57 10km MVET2 26      
Johan van den Eertwegh 46:57 10km MVET1 53      
Rob Agterberg 47:17 10km MVET1 54      
Leslie Gilkes 47:24 10km MVET1 55      
Marjo van den Essen 47:25 10km VVET1 3   Bronzen_medaille_3  
Wil Smedts 47:52 10km MVET1 59      
Paul Driessen 48:02 10km MVET2 35      
Jan Gubbels 48:24 10km MVET2 36      
René Camps 48:40 10km MVET1 71      
Gerryan Huys 48:48 10km MVET1 73      
Andre van den Eertwegh 48:52 10km MVET1 76      
Lei Stemkens 49:06 10km MVET2 43      
Regina Crienen 49:32 10km VVET1 4      
Ton van Bergen 49:33 10km MVET1 85      
Harrie Brattinga 49:35 10km MVET2 46      
Cees van Zitteren 49:53 10km MVET2 49      
Monique Hofmans 50:49 10km VVET1 5      
Rob Jacobs 50:50 10km MSEN 83      
Bèr Theunissen 50:57 10km MVET2 59      
Frank Reinders 51:05 10km MSEN 85      
Marcel Ingenpass 51:05 10km MVET1 103      
Jan Gubbels 51:05 10km MVET1 104      
Jacqueline Timmermans 51:09 10km VVET1 7      
Hay Lamber 51:30 10km MVET1 109      
Wendy Van Zoest 51:38 10km VSEN 15      
Ronald Kerpen 51:44 10km MVET1 111      
Wiel de Jong 52:12 10km MVET2 69      
Harold Kegel 52:19 10km MVET2 70      
Leon Ketelings 52:31 10km MVET2 72      
Guido Ernst 53:02 10km MSEN 97      
Eduardo Gomez 53:43 10km MSEN 103      
Linda Janssen 53:52 10km VSEN 21      
Bart Denessen 54:21 10km MVET1 129      
Karin Verstappen-Gielen 54:22 10km VVET1 15      
Jack Daniëls 54:44 10km MVET2 94      
Joep Holla 54:59 10km MSEN 107      
Jos van Kuijck 55:54 10km MVET1 138      
Pieter Smeenk 56:05 10km MSEN 111      
Edgar ten Holder 56:46 10km MVET1 143      
Janneke Laumans 57:04 10km VSEN 37      
Elvi Ketelings 57:04 10km VVET1 27      
Carli Staaks 57:19 10km VVET1 31      
Theo Heijnen 57:55 10km MVET2 117      
Henk Peters 58:00 10km MVET2 118      
Anita van Osch 58:10 10km VVET1 35      
Kaj Vos 59:10 10km MSEN 117      
Simon Plukkel 59:50 10km MVET2 124      
Susan Delsing 59:54 10km VSEN 48      
Chantall Schouten 1:00:40 10km VSEN 51      
Gerard Hirdes 1:03:19 10km MVET2 133      
Ilse Qerkini 1:04:48 10km VSEN 58      

 

17-10-2010 Amsterdam Marathon (nettotijd+plaats in categorie)

Rob Agterberg 3:52:43   M40   800        

 

 

 

10-10-2010 Eindhoven Marathon (nettotijd+plaats in categorie)

Ves Verhaegh 3:09:38   M50   9        

 

 

 

10-10-2010 Eindhoven Halve marathon (nettotijd+plaats in categorie)

John Janssen 1:23:04   M50   3   Bronzen_medaille_3   Marathon_Eindhoven_2010
Leon van den Hombergh 1:26:06   M40   19      
Guido Grossfeldt 1:31:46   M35   55      
Jan Oehlen 1:32:50   M50   30      
Jac Saris 1:40:29   M45   168      
Henny Langerak 1:40:48   M55   44      
Rogier Nijs 1:43:21   M45   237      
Mark Upperman 1:45:13   M40   268      
Douglas Stirling 1:46:21   M35   248        
Herman Derix 1:46:53   M45   320        
Mat Laugs 1:47:04   M50   175        
Sjaak Verstappen 1:49:02   M45   384        
Erik Dorpmans 1:49:20   M35   306        
Marc Nelissen 1:50:14   M35   322        
René Camps 1:50:47   M40   402        
Nan Olders 1:51:22   M55   146        
Sjaak Gommans 1:51:52   M50   265        
Hans Kriegers 1:52:56   M40   458        
Jos van Kuijck 1:54:13   M45   523        
Mandy Dobelman 1:56:55   V35   52        
Natascha de Groot 1:57:55   V35   59        
Marisol Blanco 2:01:14   V40   114        
Remie Huijs 2:02:30   M40   685        
Ronald Kerpen 2:02:54   M45   728        
Annemarie Koolen 2:03:00   Vsen   224        
Bart Denessen 2:03:37   M45   741        
Karin Verstappen-Gielen 2:05:04   V45   146        
Marielle van Heeckeren 2:06:44   V40   170        
Richard van Heeckeren 2:06:44   M40   747        
Twan Effing 2:13:16   M40   825        
Rosalie van den Heuvel 2:14:48   V45   216        
Frans Hendrix 2:17:47   M45   895        

 

3-10-2010 Venlo Océ-Loop

Paul Bax 18:32 H-2 5km 5  
Chris Hahury 19:11 H-2 5km 8  
Cock van Wegen 20:51 H-3 5km 4  
Danny Boskemper 21:07 H-2 5km 13  
Leslie Gilkes 21:40 H-2 5km 15  
Petra Leijsten 24:03 V-2 5km 1 Gouden_medaille_1
Lonneke van Bommel 26:20 V-1 5km 4  
Lean van Dijk 26:29 V-2 5km 4  
Nick Gaspersz 26:32 H-2 5km 31  
Susan Delsing 27:14 V-1 5km 7  
Chantall Schouten 28:54 V-1 5km 14  
Maurice Delsing 29:10 H-2 5km 34  
Angelique Breuers 31:27 V-2 5km 27  
           
Paul Coolegem 35:42 H-2 10km 1 Gouden_medaille_1
John Janssen 36:34 H-3 10km 1 Gouden_medaille_1
Dimitri Peulen 36:50 H-1 10km 3 Bronzen_medaille_3
Ton van Buren 38:39 H-2 10km 4  
Marcel Knapen 39:53 H-2 10km 8  
Jan Oehlen 41:05 H-3 10km 5  
Nico van Knippenberg 41:56 H-2 10km 10  
Henk Timmermans 42:28 H-2 10km 11  
Michel Kessels 42:50 H-3 10km 7  
Xander Wassen 43:20 H-1 10km 10  
Nicole Traa 44:19 V-2 10km 1 Gouden_medaille_1
Bart Hutjens 44:22 H-2 10km 17  
Sjang Titulaer 44:44 H-2 10km 19  
Nico Hendrikx 45:00 H-3 10km 12  
Henny Langerak 46:03 H-3 10km 15  
Wil Smedts 46:34 H-2 10km 22  
Rob Agterberg 46:58 H-2 10km 24  
Nan Olders 47:00 H-3 10km 19  
Marjo van den Essen 47:29 V-2 10km 2 Zilveren_medaille
Andre van den Eertwegh 48:14 H-2 10km 34  
Ton van Bergen 49:06 H-2 10km 37  
Natascha de Groot 49:26 V-1 10km 6  
Jacqueline Timmermans 50:37 V-2 10km 4  
Simon Plukkel 58:23 H-3 10km 43  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3-10-2010 Breda Singelloop

Ron Koster 1:21:23   halve marathon 24e M Sen     17e NK  M Sen    
Roger Cartigny 57:23   10km 1089e M Rec          

 

 

 

2-10-2010 Burgh-Haamstede Zeelandmarathon (nettotijd+plaats in categorie)
Jan Hermkes 3:53:36   M45   102      

 

 

 

Orion wordt gesponsord door